poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Dzień dobry, blogosfero!

   Szafki poustawiane, nowa sofa już pod ścianą, książki zaczynają zajmować swoje miejsca na półkach... Tak, tak, przeprowadziłam się! Dziś onet oficjalnie przestał być moim blogowym domem. ;) Poza tym jednak  nic się nie zmieniło. Nadal zamierzam publikować recenzje książek, które czytam. Pewnie nadal moja systematyczność pozostanie zachwiana, ale co tam. Zostawię coś dla potomności. A przy okazji mam nadzieję, że littleveronica's review będzie miejscem nie tylko recenzji, ale i rozmów o książkach między wszystkimi, którzy kochają naszych papierowych przyjaciół. 
   Pierwszej recenzji możecie spodziewać się opcjonalnie albo tego wieczora albo jutro. Enjoy!

PS. Wcześniejsze recenzje przy odrobinie szczęścia przeczytacie na littleveronicas-review.blog.onet.pl

5 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że przeprowadziła się na blog spota tak samo jak ja. Czuję, że tutaj będzie mi lepiej, bo onet tylko działał mi na nerwy. Życzę sukcesów z nowym blogiem i nie mogę się doczekać nowej recenzji;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że Cię tu widzę :) Powodzenia w blogowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajrzę na poprzedniego bloga.Chce poznać Twój styl pisania. Obserwuje i zapraszam na moje blogi . Muzyczny oraz z recenzjami książek.

  OdpowiedzUsuń
 4. witam i czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, witam w blogosferze. Szczerze to nie luię blogów na onecie, więc nawet tam nie zaglądam. Na blogspocie lepiej się to wszystko czyta i jest bardziej estetycznie jak dla mnie, więc cieszę się, że zawitałaś na blogspocie i z chęcią przeczytam Twoje recenzje. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...